System pcgMarket.com, to kompleksowe rozwiązanie składające się z wielu modułów (które można dobierać w zależności od potrzeb).

 

pcgMarket.com jest intuicyjnym w użytkowaniu systemem raportowania przez przedstawicieli, zachowując jednak wszystkie funkcje niezbędne do efektywnej pracy.

Poniżej przedstawiamy kilka przykładów pracy na wersji internetowej (na stronie WWW) systemu pcgMarket.com.

 

Główny ekran systemu pozwala użytkownikom na nawigację w obrębie systemu, w dowolne miejsce od modułu zarządzającego bazą osób (klientów) lub miejsc pracy (punktów sprzedaży, placówek detalicznych, sklepów, aptek), aż po planer / trasówkę oraz oczywiście moduł raportowania wizyt. Są dostępne też moduły pozwalające na zaraportowanie kosztów poniesionych przez przedstawiciela, zarejestrowanie stanu licznika samochodowego oraz udzielenia odpowiedzi na pytania ankietowe zadane przez dział marketingu.

 

główna strona systemu WWW

 

Poniżej widzimy moduł obsługi bazy placówek (czyli sklepów, hurtowni, aptek, szpitali), pozwalający na wnikliwe przeglądanie / modyfikowanie rekordów, w bardzo łatwy i prosty sposób. Informacja dostępna na karcie placówki, pozwala na wnikliwą ocenę nawet historii odwiedzin danej placówki, łącznie ze szczegółami każdej wizyty.

 

 

strona obsługi karty klienta

 

 

 

Planer pozwala na zaplanowanie swojej trasy (w dowolnym tygodniu z nadchodzących 4 tygodni).

W zależności od zadanych parametrów podczas wdrożenia, Planer umożliwia planowanie wizyt u klientów indywidualnych (lekarzy, aptekarzy, kierowników sklepów), lub klientów firmowych / instytucjonalnych (przychodnie, apteki, sklepy / supermarkety).


planer - tutaj planujemy sobie trasę na tydzień (do 4 tygodni) na przód

Realizacja planowanej wizyty promocyjnej (np. u lekarza lub osoby), bądź handlowej (np. w aptece lub sklepie) jest proste i efektywne – wystarczy wypełnić datę, godzinę (jeżeli jest inna niż zaplanowana), komentarz do wizyty, oraz dane o produktach sprzedawanych, promowanych, wręczanych, montowanych (sprzęt ekspozycyjny) itd...

 

szczegóły wizyty promocyjnej (nie handlowej).

 

 

 

Poniżej widzimy wpisane szczegóły wizyty handlowej z opisem każdego aspektu wykonanej wizyty, począwszy od ilościowej sprzedaży (ofert sprzedażowych, dystrybucji z podziałem na transze), poprzez działania informacyjne (zbieranie informacji o zapasach, cenach itd.), aż po zadania uzupełniające (wydawanie premii sprzedażowych, opis wizyty itd.)

 

obsługa wizyty handlowej (produkty, pakiety, wybór hurtowni, daty realizacji zamówienia)