System raportowania pcgMarket.com wraz z bazami danych psd (sklepy, apteki, stacje benzynowe) i hurtowni, jest kompleksowym rozwiązaniem raportowania wizyt przedstawicieli Twojej firmy. Jest on bardzo prosty w eksploatacji, umożliwia pracę na różnych platformach sprzętowych – od komputerów stacjonarnych oraz notebooków do urządzeń typu Palmtop.

Dla firm, które szukają rozwiązania najbardziej ekonomicznego, istnieje możliwość pracy na komputerach wyposażonych tylko w same przeglądarki internetowe (np. komputer w kafejce internetowej lub komputer osobisty w domu). Oferowany przez nas system pcgMarket.com jest szybko wdrażany i dopasowywany do Twoich potrzeb. Dodatkowym atutem są przyjazne finansowo warunki oferty (niskie opłaty wdrożeniowe oraz wynajem miesięczny lub dla mniejszych klientów jedna opłata roczna).

System pcgMarket.com poprawia efektywność pracy przedstawicieli, uwalnia ich od wielu rutynowych i czasochłonnych obowiązków - przykładem może być np. wysyłanie zamówień bezpośrednio do hurtowni. Każdy użytkownik korzystający z naszego systemu ma do dyspozycji dostęp do wsparcia technicznego dla przedstawicieli oraz dla kierownictwa (w tym równiez opcjonalna infolinia 0800).
Już dzisiaj, z systemu pcgMarket.com z zadowoleniem korzysta wiele przedsiębiorstw w Polsce, począwszy od mniejszych firm - zatrudniających do 10 przedstawicieli, aż po takie, które posiadają ponad 100 osobowy zespół przedstawicieli terenowych, zbierających zamówienia i/lub promujących produkty.

W roku 2005, projekt pcgMarket.com firmy Infocon Sp. z o.o. został wyróżniony przez WARR (Wrocławska Agencja Rozwoju Regionalnego) jako jeden z 5 najlepszych projektów w regionie.

pcgMarket.com jest produktem / usługą służącą do zbierania informacji od przedstawicieli o ich pracy oraz do przeprowadzania analiz na podstawie zebranych danych.

System pcgMarket.com służy do:

 

1) Zbierania informacji od przedstawicieli którzy odwiedzają klientów. Przedstawiciel wprowadza zebrane informacje na stronę internetową www.pcgMarket.com lub do urządzenia elektronicznego z zainstalowanym programem pcgMarket Mobile (przykładem takiego urządzenia jest palmtop). Zakres zbieranych danych uwzględnia:

- wizyty promocyjne (promocja produktów),

- zamówienia (zbieranie zamówień na produkty),

- merchandising,

- sprawdzanie stanu produktów (oraz tendencji - rotacji produktów),

- monitoring cenowy (produktów własnych i konkurencyjnych),

- informacje o rozdanych próbkach produktów bądź materiałach reklamowych.

2) Pomocy w planowaniu dnia przez przedstawicieli (Planer / Trasówka).

3) Monitorowania przedstawicieli przez kierownictwo na różnych szczeblach.

4) Analizowania informacji przez kierownictwo za pośrednictwem standardowych raportów. Istnieje możliwość eksportowania danych np. do MS Excel (raporty można oglądać na stronie internetowej www.pcgMarket.com w wersji ONLINE lub można otrzymywać tzw. subskrypcje – system wysyła gotowe już raporty w formacie MS Excel na adresy e-mail użytkowników).

5) Analizowania informacji przez regionalnych kierowników (raporty ONLINE i / lub subskrypcja).

6) Analizowania informacji przez przedstawicieli (sama analiza) – za pośrednictwem strony www.pcgMarket.com w wersji ONLINE lub OFFLINE i / lub subskrypcja 7) Zadań uzupełniających, takich jak rejestracja stanu licznika samochodowego oraz rejestracja wszystkich kosztów związanych z pracą przedstawiciela aptecznego.


Tutaj przedstawimy podstawowy schemat działania pcgMarket

System oparty na komputerach stacjonarnych/przenośnych dla przedstawicieli (np. terminale internetowe)

Jest to schemat zainstalowany na naszym serwerze Infocon z możliwością używania wersji Mobile.

Przedstawiciele raportują za pomocą komputerów lub terminali internetowych, lub za pośrednictwem palmtopów

 

Dane w systemie pcgMarket.com można drukować (używając zintegrowanych raportów analitycznych), eksportować do plików (na przykład do MS Excel) lub otrzymywać przygotowane, gotowe już raporty w Excelu - za pośrednictwem Twojej skrzynki e-mail, o dowolnej porze dnia / tygodnia / miesiąca. Możliwości analityczne systemu są bardzo bogate!

 

System w wersji palmtopowej – baza klientów oraz historia wizyt na małym kieszonkowym urządzeniu

 

oraz w wersji internetowej WWW – przedstawiciele mogą raportować bez żadnych inwestycji w sprzęt

 

 

System pcgMarket.com jest kompleksowym, sprawdzonym rozwiązaniem.

Często, firmy chcąc wdrożyć własny system (pisany wewnętrznie lub zlecany firmie programistycznej), popełniają błędy, które ciężko (i kosztownie) jest naprawić już po ich wdrożeniu. Systemy raportowania muszą zachowywać integralność danych nie tylko bieżących, ale również archiwalnych (wstecz). W raportach analitycznych musi być odzwierciedlany stan bazy taki, jaki miał miejsce w okresie, za który jest generowany raport. System pcgMarket.com spełnia te warunki!!

 

System raportowania pcgMarket.com jest sprawdzonym narzędziem, który jest stosowany już z powodzeniem w wielu firmach który chroni naszego klienta przed błędami popełnianymi podczas produkcji systemów od podstaw – błędami, które są popełniane przez typowe firmy informatyczne nie specjalizujące się w tego typu systemach.


Wiele czasu poświęciliśmy na to, aby takich problemów (i wiele innych) nie było u naszych klientów.

Zwróciliśmy uwagę między innymi na:

 • przechowywanie historycznych danych o potencjałach klientów,
 • przechowywanie historycznych danych o targetingu,
 • każdy przedstawiciel może nadać własny target / potencjał, nie modyfikując targetu lub potencjału wpisanego przez innego przedstawiciela dla tego klienta,
 • umożliwienie współdzielenia bazy klientów,
 • wizyty z udziałem paru klientów,
 • synergię informacyjną pomiędzy pracownikami (pracownicy odwiedzający wspólnych klientów mogą mieć dostęp do informacji o wspólnych wizytach),
 • możliwość przyporządkowania wielu miejsc pracy dla jednego klienta (osoby),
 • system jest zgodny z wymogami GIODO (Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych) – posiada wszystkie pola niezbędne do pracy zgodnie z polskim prawem,
 • w przypadku modułu handlowego (wizyty handlowe lub apteczne) - trzymanie cen produktów, które obowiązywały w dniu dokonania zamówienia,
 • w przypadku modułu handlowego - umożliwienie raportowania sprzedaży produktów pojedynczych oraz pakietów (z wyszczególnieniem premii sprzedażowych, dat dostaw wielu transz oraz ze wskazaniem hurtowni realizującej zamówienie),
 • integrację z danymi sprzedaży (z dowolnego źródła),
 • system automatycznie wysyła zamówienia w formie elektronicznej (e-mail/fax) do hurtowni.


System pcgMarket.com jest sprawdzonym rozwiązaniem, którego wdrożenie nie prezentuje ryzyka!

 • System jest szybko wdrażany, przychodzi razem z bazą danych (niektóre branże).
 • Dla wersji internetowej, nie są wymagane jakiekolwiek inwestycje w sprzęt komputerowy (jedynie dostęp do przeglądarki internetowej).
 • System elektroniczny jest tańszy od papierowego! Już w wersji internetowej system przynosi korzyści finansowe – operowanie systemu nawet w małej firmie jest tańsze niż zatrudnianie wyspecjalizowanej osoby do wpisywania danych, które kiedyś przychodziły w formie papierowej.
 • System elektroniczny przynosi więcej korzyści od sposobu papierowego! Kierownicy mają informację o swoich podwładnych szybciej, a w przypadku rotacji przedstawicieli, nowa osoba od razu ma pełną informację o obejmowanym terenie.
 • Wdrożenie nie wymaga wysokich nakładów finansowych, ponieważ wdrożenie w większości przypadków wymaga jedynie nadania odpowiednich parametrów w celu “spersonalizowania” kart klientów oraz wizyt pod Państwa potrzeby. Posiadamy gotowe "szablony" parametrów dla wielu branż, tak więc wdrożenie dla Twojej firmy może okazać się jeszcze tańsze!
 • Umowy współpracy są podpisywane na czas nieokreślony z krótkim terminem wypowiedzenia.

 

System pcgMarket.com posiada kompleksowy panel administracyjny, dzięki czemu firma użytkująca system może w całości nim zarządzać bez potrzeby zlecania zmian funkcionalnościowych naszej firmie. Dzięki takiemu podejściu (outsourcing zarządzania systemem Klientowi), jesteśmy w stanie oferować Państwu system po cenach niższych niż inne rozwiązania.

 

 

panel administracyjny pcgMarket .com pozwalający na jego pełną parametryzację bez potrzeby znajomości zagadnień informatycznych