Nadawanie rabatów jest bardzo dobrze znane każdej osobie, która pracuje w dziedzinie handlu. Często aby jakiś produkt sprzedać należy nadać rabat, bo w innym wypadku potencjalny klient może się rozmyślić. Rabaty można w prosty sposób dodawać na stronie www podczas raportowania wizyt, należy jednak pamiętać, że rabaty dotyczą tylko tych ofert, które są sprzedawane w pakietach. Rabaty nie dotyczą zamówienia uzupełniającego - o tym należy pamiętać. Aby nadać rabat należy na stronie www przejść do zakładki zdarzenia, a następnie wybrać zdarzenia i kliknąć w "zaraportuj zdarzenie".


Następnie należy uzupełnić dane w zakładce ogólne, po czym przejść do zakładki promocje, a nie do zakładki zamówienia, ponieważ tam znajduję się sprzedaż uzupełniająca, która z reguły nie podlega rabatowaniu. Po przejściu do zakładki promocję należy kliknąć w ikonkę przy interesującej nas ofercie.


Następnie ukaże nam się liczba produktów, które możemy wybrać. Należy wpisać określoną ilość przy produkcie, który nas interesuje a następnie kliknąć w sumę na samym dole pod listą po lewej stronie. Przy wszystkich produktach pojawi się wtedy możliwość wyboru rabatu.


Możemy wybierać rabaty indywidualnie dla produktów albo przydzielić taki sam rabat dla wszystkich. Gdy na samym dole po lewej stronie nad sumą wybierzemy jakiś rabat, np 5% podstawi on sie nam przy wszystkich wybranych produktach. Wysokość rabatu jest uzależniona od tego jaki rabat został zdefiniowany przy tworzeniu pakietu przez administratora.

Po wybraniu interesujących nas produktów należy kliknąc w zamknij szczegóły a następnie zapisać przez kliknięcie w button zapisz.