Praca Kierownika Regionalnego / Menedżera

Przedstawiciel handlowy logujący się do systemu widzi wszystkie informacje (miejsca pracy, osoby kontaktowe, wpisane zdarzenia) które dotyczą jego terenu.

Co się dzieje jednak jeżeli się zaloguje do systemu kierownik regionalny?

Będąc kierownikiem regionalnym, mamy możliwość „wcielania” się w poszczególnych przedstawicieli w celu oglądania danych przez nich wpisanych. Na głównym ekranie jest lista rozwijalna o nazwie {Użytkownik aktywny}, na tej liście znajdziemy do wyboru wszystkich przedstawicieli do których danych mamy dostęp, czyli którzy są w grupie którą zarządzamy.

Wybierając z rozwijalnej listy {Użytkownik aktywny} któregokolwiek przedstawiciela, powoduje że zostajemy automatycznie “przelogowany” na konto tego przedstawiciela i dane wpisane przez tą osobę (baza miejsc pracy, osób kontaktowych oraz zdarzeń) są dla nas widoczne dokładnie tak, jak by widział je wybrany przedstawiciel po zalogowaniu się (informacje o tym jak przeglądać listę zdarzeń, planów, osób oraz placówek są omawiane w poprzednich rozdziałach niniejszego podręcznika).


Rozwijalna lista {Użytkownik aktywny} – wybór przedstawicieli w których można się „wcielić”

Są jednak momenty kiedy analiza pojedynczych wizyt nie wystarczy – trzeba dokonać analizy w sposób zbiorczy, albo nawet dokonać eksportu danych (np. do Excela) w celu głębszej analizy.

Do tego służą Analizy i Druki, omówione w oddzielnym podręczniku.
Omawiane są tam analizy które możemy uruchomić w systemie w wersji ONLINE (na internetowych stronach WWW) jak i w wersji subskrybowanej (czyli analizy są wysyłane na wskazane konto emailowe w jednym z trzech formatów załączników: MS Excel, HTML lub Adobe PDF).